Opis badania wyniku RTG płuc i klatki piersiowej

Witam, proszę o wyjaśnienie wyniku RTG. Wmożony rysunek okołooskrzelowy w dolnej cz. płuca prawego. Widoczny miąższ płucny bez zagęszczeń. Kąt p-ż prawy spłycony. Co to oznacza? Dziękuję

Wzmożony rysunek okołooskrzelowy może świadczyć o przebytym stanie zapalnym w przeszłości.
Najlepiej jakby Pani zgłosiła się do lekarza pulmonologa z wynikiem badania RTG w celu konsultacji.

Pozdrawiam serdecznie.