Opis guza ślinianki przyusznej u 3-latka
jak interpretować taki opis usg ....wewnątrz zmiany notowane przepływy co przemawia za jej litym charakterem. chodzi o guz slinianki przysznej u mojego synka 3 latka.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Opisywana zmiana ma charakter lity. Na podstawie USG nie można powiedzieć, jaki jest to rodzaj guza. Proszę z wynikami badań udać się do lekarza, który na nie skierował.
Pozdrawiam