Opis mammografii a wskazania do dalszej diagnostyki
witam w wyniku mammografi jest opis.W sutku lewym wkwadracie dolno-przyśrodkowym widoczne obrączkowate zwapnienia o śr.ok 1,5 cm najpewniej w ścianie tornili czy powinnam się zmartwić i zrobić inne badania

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany wymagają rozszerzenia diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje dalszą diagnostyką. Do poradni ginekologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Możliwe iż wskazane będzie wykonanie biopsji aspiracyjnej aby wyjaśnić ostatecznie z czym mamy do czynienia.