Opis MR L5S1

Opis Mr l5S1 Tarcza L5S1 o nieznacznie obniżonej wysokości, prawidłowym uwodnieniu oraz z niewielką paracentralną prawostronną przepukliną jądra tarczy, powodującą impresję przestrzeni tłuszczowej nadoponowej i ograniczenie prawego zachyłka bocznego kanału, bez cech kompresji worka oponowego. Czego tak boli skoro nie uciska worka oponowego ? wybrałem serie zastrzyków, byłem na fizjoterapii rozciągam kręgosłup robie przeprosty i dalej boli krzyż i pośladek

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W obrębie kręgosłupa wszystkie struktury mają swoją określoną przestrzeń i lokalizację. W przypadku gdy coś jest nieprawidłowo umieszczone/przemieszczone zawsze może pojawiać się ból. Koniecznie proszę skonsutlować się z neurochirurgiem.