Opis MR mózgowia z kontrastem u 11-letniego dziecka

proszę o opis; mr.mózgu z kontrastem (dziecka lat 11). ku przodowi od bieguna lewego płata skroniowego widoczna nieco szersza struktura naczyniowa na długości ok.10mm szerokości do ok.3-4mm ulega ona zakontrastowaniu.przy ścianie tylno-przyśrodkowej zatoki szczękowej prawej widoczny owalny obszar wielkości ok.13mm podwyższonej intensywności sygnału T2 TSE ,obniżonej w sekwencji T1 TSE najprawdopodobniej torbiel. dyskretne zgrubienie śluzówek zatoki klinowej po stronie lewej

Niestety trudno mi ocenić bez możliwości oglądniecia zmiany. Prowadzący neurolog zdecyduje czy istnieje konieczność pogłębionych badań w tym opcja naczyniowa angio TK lub angio MR.
Wskazana także konsultacja laryngologiczna.

Pozdrawiam ciepło