Opis RM barku 56-latki

Badanie wykazuje wzmożenie sygnału i nieznaczne zatarcie zarysów ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego co może przemawiać za jego niewielkim uszkodzeniem Przestrzeń podbarkowa zwężona do 5mm Ponadto dostrzega się obraz mogący sugerować uszkodzenie przednio górnego odcinka obrąbka stawowego panewki łopatki.Jest to opis MR barku

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na stan o urazie lub nadwyrężeniu stawu. Wskazane jest leczenie zachowawcze.