Opis RM barku 56-latki
Badanie wykazuje wzmożenie sygnału i nieznaczne zatarcie zarysów ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego co może przemawiać za jego niewielkim uszkodzeniem Przestrzeń podbarkowa zwężona do 5mm Ponadto dostrzega się obraz mogący sugerować uszkodzenie przednio górnego odcinka obrąbka stawowego panewki łopatki.Jest to opis MR barku

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na stan o urazie lub nadwyrężeniu stawu. Wskazane jest leczenie zachowawcze.