Opis RTG kolana i wyrośl boczna
opis zdjęcia rtg kolana lewego ,linijny cień o wysyceniu wapniowym przylegający do przednio górnej krawędzi rzepki lewej zwapnienie w obrębie wiązadła .Wyrośl kostna na bocznej krawędzi nasady bliżej kości piszczelowej lewej zmiany zwyrodnieniowe.Bardzo proszę o odpowiedz co to oznacza czy na to kolano można niechodzić jak leczyć

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy. Opisywane zmiany mogą powodować trudności podczas chodzenia. Są one wynikiem zwyrodnienia stawu.