Opis RTG odcinka piersiowego kręgosłupa
WItam! Mam pytanie, otóż kilka dni temu miałam wykonane RTG odcinka piersiowego kręgosłupa i chciałabym się dowiedzieć co oznacza opis: Wynik : Kyphnoza piersiowa zachowana. Wałowata osteofitoza przednich krawędzi trzonów Th4-Th7. :inie kręgosłupowe i przestrzenir m-trzonowe zachowane. Guzki Schmorla. Czy to moze byc kifoza dziecięcia i jest szansa,aby to zostało w jakiś sposób zniwelowane;)? Dziękuje pięknie za odpowiedź.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowny Panie,
Wynik należy odnieść do Pana stanu zdrowia i konieczna jest konsultacja u ortopedy.