Opis USG ginekologicznego u 18-latki

Zrobiono mi wczoraj usg ginekologiczne, mam 18 lat, chciałabym aby ktoś pomógł mi zinterpretować wyniki badań. Wizyte mam dopiero za 2 tygodnie. TRZON MACICY W PRZODOZGIĘCIU, O GŁADKICH OBRYSACH I PRAWIDLOWEJ ECHOSTRUKTURZE O WYM. 47x34 mm Jama Macicy szczelinowata. Endometrium grubości 9,7mm (obie warstwy) Jajnik prawy o wymiarach:47x22mm, z obecnością pęcherzyka dominującego. Jajnik lewy o wymiarach:22x21mm, drobnopecherzykowy. Echostruktura jajników prawidłowa. Zatoka Douglasa wolna.

Marta Mielniczuk

Witam, według opisu Pani USG, wszystko jest w porządku. Pozdrawiam.