Opis USG i zmiana na płatach tarczycy
Proszę o interpretacje wyniku z usg tarczycy.Płat lewy usunięty o typowej lokalizacji nie uwidoczniono miąższu gruczołu.Płat prawy 41x13x15 Gruczoł tarczowy niepowiększony nieco niejednorodny echogenicznie bez patologicznych zmian ogniskowych w obrębie płata prawego.W okolicy bieguna dolnego płata prawego uwidoczniono hypoechogenną zmianę ok 11x3,5 mm najpewniej przytarczyca.Podobna zmiana w lozy po płacie lewym o wym 10x5 mm oraz niego niżej o wym 9x3,4.Tarczyca bez cech wzmożonego przepływu

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Opis nie wzbudza zastrzeżeń.
Proszę pamiętać, że każdy wynik należy skonsultować z lekarzem, który odniesie go do Pani stanu zdrowia.