Opis wyniku badania łękotki i stawu kolanowego

w okolicy rogu tylnego łękotki przyśrodkowej uwidoczniono linijny,hypoechogeniczny obszar po stronie piszczelowej mogący odpowiadac szczelinie poziomego pęknięcia,w dole podkolanowym uwidoczniono mierny wysiek w klatce brzuchato półbłotniAstej tzw.torbiel BACKERA WIELKOSCI OK30/10MM..

Witam.
Badanie wskazuje na uszkodzenie łąkotki-należy zbadać kolano oczywiście i jeśli są dolegliwości bolowe to raczej nie obędzie się bez artoskopi kolana.Ale badanie i objawy pacjenta są tu priorytetem,nie operuje się wyniku tylko pacjenta.
Pozdrawiam