Opis wyniku badania RTG jamy brzusznej i bóle brzucha

Witam odebrałam zdjęcie rtg brzucha z opisem rozdęta pętla jelita grubego część poprzecznicy zagięcie śledzionowe oraz część zstępująca jelita bez poziomów płynów co to oznacza jakie badania muszę mieć dostałam skierowanie do gastroenterologa dopiero na grudnia czy skurcze brzucha zwijanie bóle to mogą być od tego Małgorzata

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Jeżeli rzeczywiście objawy są dość silne proszę zgłosić się do sor najbliższego szpitala.