Opis zdjęcia RTG czaszki 8-latka
Opis zdjęcia RTG czaszki- dziecko 8 lat Na zdjęciu bocznym widoczne odcinkowe ścieńczenie i dyskretne uwypuklenie kości ciemieniowej. Co to oznaczaCórka nie ma żadnych niepokojących objawów. Rozwija się prawidłowo. Niestety nie jetsem w stanie powiedzieć od kiedy jest to uwypuklenie.

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie zmiany tego typu nie muszą oznaczać nic złego. Niemniej jednak w tym momencie warto skorzystać z porady specjalisty.