Opis zdjęcia RTG czaszki 8-latka

Opis zdjęcia RTG czaszki- dziecko 8 lat Na zdjęciu bocznym widoczne odcinkowe ścieńczenie i dyskretne uwypuklenie kości ciemieniowej. Co to oznaczaCórka nie ma żadnych niepokojących objawów. Rozwija się prawidłowo. Niestety nie jetsem w stanie powiedzieć od kiedy jest to uwypuklenie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie zmiany tego typu nie muszą oznaczać nic złego. Niemniej jednak w tym momencie warto skorzystać z porady specjalisty.