Opiz zdjęcia RTG u 16-latki
U mojej córki (16lat) w prześwietleniu stwierdzono zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej z kyfotycznym ustawieniem na poziomie C6/C7 proszę o porade

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Opisywane w badaniu zmiany mają dwojaki charakter. Jest to wynik zarówno choroby zwyrodnieniowej jak i zmian przeciążeniowych. Mogą one powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe, tj parestezje, drętwienia, ból, ucisk kończyn itp. W tej sytuacji warto zgłosić się do neurochirurga. W pierwszej kolejności można wdrożyć rehabilitację.