Opóźnienie miesiączki a brak ciąży u 19-latki

Minął juz ponad miesiac od ostatniej miesiaczki( ostatnia miala 1 lutego) i troche sie martwie, gdyz mi sie spoznia . Czuje sie swietnie i na pewno nie jestem w ciazy. Czy powinna zgłosic sie do lekarza, a jak tak to do jakiego? I czy to moze byc coś powaznego i z jakiej przyczyny nie mam miesiaczki? kobieta 19 lat, wzrost 175 waga 78kg

Małgorzata Panek

Brak miesiączki może wynikać także z zaburzeń hormonalnych. Proszę wykonać test ciążowy i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam