Opóźnienie miesiączki i bóle podbrzusza a konieczność wizyty u ginekologa

Witam,Mam 19 lat miesiączkuję od 9,5 roku życia ,do tej pory miałam regularne miesiączki. Jednak ostatnia była dziwna bo trwała tylko 2 dni i była bezbolesna a w tym miesiącu okres spóźnia mi się już ponad 10 dni a od dnia spodziewanej miesiączki mam uciążliwe bóle podbrzusza tak jak bym była w trakcie miesiączki.Dodam że od razu wykluczam możliwość ciąży ponieważ nie współżyję ,Czy powinnam już zgłosić się do ginekologa czy jeszcze nie ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa.

Szanowna Pani!

Uważam,że powinna się Pani zgłosić do ginekologa- bez badania nie można stwierdzić co Pani dolega.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka