Opóźnienie miesiączki po odstawieniu antykoncepcji

Witam mam pytanie,na początku miesiąca zaczęłam stosować nową antykoncepcje Nuvaring,jdnak po tygodniu czasu odstawiłam ją ponieważ nie odpowiadała mi.od tego czasu nie miałam miesiączki.Wcześniej nigdy nie miałam żadnego problemu.Żaden stres itp nie zaklucały mi nigdy mego miesiączkowania.Teraz okres mi się spuźnia.Nie wiem co o tym myśleć czy możliwe że moj cykl zaburzył mi ten krązek czy może jestem w ciązy.prosze o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Żelazo w ciąży

Czym może grozić niedobór żelaza, dlaczego ważne jest jego spożywanie, i jakie produkty obfitują w ten pierwiastek? Na te pytania odpowiedzi udziela dietetyk, mgr Marta Michalak-Tomasik.

Po pierwsze odstawienie jakichkolwiek preparatów hormonalnych powinno się odbywać za zgodą i wiedzą lekarza prowadzącego, są to leki przepisywane na receptę więc ordynowane przez lekarzy. Odstawienie leku po 7 dniach stosowania mogło zaburzyć cykl hormonalny lub zaburzenia hormnonalne nie są związane z odatawienien antykoncepcji, czy wykluczyła Pani ciążę-test?
Dr Jacek Tulimowski

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty