Opóźnienie w przyjęciu 15. tabletki Daylette a ryzyko ciąży

witam, mam 25 lat od ponad roku przyjmuje tabletki antykoncepcyjne daylette. zawsze biore je o godz 12.00 ostatnio zamiast o tej godz to wzielam 15 tabletke o 1.30 w nocy a o 23.00 odbyłam stosunek z mężem. Potem dostosowałam sie do instrukcji w ulotce i dokończylam pzryjmować biale tabletki a plebeco wyrzuciłam i zaczęłam kolejne opakowanie.Jakie jest ryzyko że po tym odbytym stosunku mogę byc w ciąży

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Jeśli zastosowała się Pani do instrukcji z ulotki to ochrona przed ciążą jest zachowana.

z poważaniem
Michał Kurek

Milena Lubowicz

Jeżeli postapila Pani zgodnie z zaleceniami producenta to ryzyko ciąży jest bardzo małe.
Pozdrawiam