Opóźnienie w wystąpieniu okresu po pęknięciu prezerwatywy

kochałam sie z chłopakiem z prezerwatywą ale pekła w srode 26 a w sobote 29 miałam miec okres i go nie dostałam dostałam dopiero w poniedziałek 7. i poli mnie brzuch prawie codzienie mnie cos zakuje albo z jednej albo z drugirj strony chociaz nigdy tak nie miałam bo jak juz zabolało to tylko 1 dnia okresu. jaki moze byc tego powód czy znaczy to ciąza?????

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest wizyta u ginekologa. Proponuje wykonać test ciazowy.