Opóźniona i krótsza miesiączka a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, mialam okres 31 grudnia i kochałam się dni płodne , data następnego okresu wypadała na 27 stycznia i nie miałam go przez 3 dni, myślałam że może w ciąży jestem , następnie 30 stycznia dostalam krwawienia i sie zaraz skończyło czy w takiej sytuacji jest cos nie tak?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie nie ma powodów do obaw, jednak dla pewności sugerowałbym wykonanie test ciążowego.