Opóźniona miesiączka a tabletka 72 h po

Witam! 4 lipca uprawialam seks przy ktorym pekla guma. Po 11godz zazylam tabletke awaryjna.Po okolo 5dniach dostalam plamienie. Okres dostalam 10tego sierpnia ktory trwal jak zwykle 5dni. Martwi mnie bo od tego czasu nie dostalam okresu a tu juz 11 października. Robilam test pod koniec wrzesnia wyszedl negatywny ale nadal sie boje ze moge byc w ciazy? Czy to problem przez duza dawke hormonow?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Okresowe zatrzymanie miesiączki może wynikać z zaburzeń hormonalnych, jednak w tej sytuacji polecałbym kontrolę u ginekologa. Czas jaki upłynął jest zbyt długi by czekać na okres bez diagnostyki.