Opóźniony okres a stosowanie antykoncepcji hormonalnej

Dzień dobry przez dwa lata brałam tabletki antykoncepcyjne.ostatnia wzięłam 7 listopada okres dostałam po 4 dniach tj 11 listopada..kolejny miałam dostać 12 grudnia i tez tak sie stało przyszedł po 31 dniach.musze tez dodać ze od18-30 listopada miałam stosunki z wytryskiem w środku gdy juz nie przyjmowałam tabletek!!!! Teraz jest styczeń i okres powinnam dostać w niedziele 12 stycznia ..dnia 13 stycznia zauważyłam tylko dużo sluzu z nitkami krwi? Czy jest prawdopodobieństwo ze jestem w ciazy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Istnieje uzasadnione prawdopodobieństwo ciąży w tej sytuacji. Proponuję wykonać test ciążowy.