Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Opóźniony okres i ustanie mdłości a prawdopodobieństwo ciąży

Witam,25.06 dost tydz spozniony okres 5dni, nast 4dni brązowe skrzepy.Testy przed i po wyszły pozyt, ok 2 tyg po okresie zaczelam mieć mdłości które po tyg ustały,jak i bol piersi.Testy dalej są pozytywne a ja juz nie wiem co robić, 19.07 zaczęły się znowu brązowe strzępy i boli mnie podbrzusze.Dodam ze mieszkam w Anglii a tu wyslali mnie do położnej ktora pomacala mi brzuch i stwierdziła ciąże 9 tyg obecnie.Usg mam dopiero za 3 tyg boje sie że mogę mieć jakieś komplikacje.Proszę o radę.
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Zapłodnienie

Wielce Szanowna Pani ! Jest ciąża ----- tylko gdzie !!!!!. Macaniem po brzuchu jej nie stwierdzi się !!!!! Z wyrazami szacunku Marek Bulsa

Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa.
0

Witam.

Macanie brzucha celem potwierdzenia ciąży było metodą wykorzystywaną kilkanaście lat temu. W dobie współczesnej medycyny badaniem potwierdzającym jest usg. Proszę nie wierzyć wyłącznie testom-istnieją choroby które przebiegają z podwyższeniem poziomu beta hcg-hormonu wychwytywanego w moczu przez popularne testy ciążowe. Dwie różowe kreseczki mogą więc wskazywać na inne nieprawidłowości np w funkcjonowaniu jajników. Radzę udać się na badanie usg, które rozwieje Pani wątpliwości.

Położna, która pracuje na oddziale położniczym w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy