Opóźniony okres o 17 dni a negatywne testy ciążowe

Pisze bo brak miesiaczki wynosi juz 17 dni w ciazy nie jeste bo testy wychodza negatywnie .Ale niepokoi mnie ile mozna czekac na tą miesiaczke zebym nie pogorszyła sobie sprawy bo w czoraj dopadł mnie silny bol jajnikow wzdecia bol przy sikaniu pomogła tabletka przeciw bolowa i spokuj juz drugi dzien . w tej chwili jestem za granica w polsce bede dopiero 2 kwietnia tego roku i czy moge czekac z wizyta ginekologiczna . Prosze o Porade . `

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli w związku z brakiem okresu pojawiają się dolegliwości bólowe nie warto czekać aż do kwietnia na wizytę u ginekologa.