Opryszczka w 35 tygodniu ciąży

opryszczka w ciąży Jestem w 35 tygodniu w ciąży, i dostałam opryszczkę na ustach. W trakcie ciąży przechodziłam już opryszczkę na ustach. Teraz ponownie uaktywniła się, czy powinna brać Heviran? czy wsytarczy zwykłą maść ?

Szanowna Pani, niestety ale nie mogę pomóc z poziomu portalu. Leczenie należy uzgodnić z ginekologiem. Serdecznie pozdrawiam