Opuchlizna na łydkach i krostkach nóg oraz swędzenie skóry i 65-latka

Mężowi - 65 lat, od kilku dni zaczęły puchnąć łydki i kostki nóg, oraz skóra w tych miejscach swędzi. Cholesterol - 205,glukoza-100,alkoholu nie używa tylko piwo bezalkoholowe. Jest na acenocumarolu, vasilip i prestarium. Co to może być?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby rozszerzyć diagnostykę proszę udać się do internisty. Pozdrawiam.