Opuchlizna na twarzy po operacyjnym usunięciu zębów

obrzek twarzy nie znika laryngolog nic nie stwierdzil ?twarz nadal spuchnieta jak chomik raz mniej raz wiecej? czy operacja uspienie usuniecie zebow osemek zle wykonana moze miec taki efekt uboczny puchniecie buzi ? jak to leczyc ? trwa to 7 miesiecy? obecnie mieszkam w londynie i szukam specjalisty w polsce co rozwiaze moj problem.

Proponuję rtg pantomograficzne i kontakt ze stomatologiem. Jeżeli laryngolog wyklucza schorzenie laryngologiczne przyczyna dentystyczna wydaje się bardzo prawdopodobna. Pozdrawiam