Opuchlizna oczu po operacji nowotworu złośliwego

BRAT JEST PO OPERACJI NOWOTWORU ZŁOŚLIWEGO DNA J.U., PO CHEMIO I RADIOTERAMI. OBECNIE JEST WZNOWA NA SZYI. BARDZO PUCHNĄ MU OCZY - SĄ TO OGROMNE WORKI WYPEŁNIONE LIMFĄ. CZY MÓGŁBY SPRÓBOWAĆ ZASTOSOWAĆ MASAŻER DO STÓP FIRMY CASADA?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Można zastosować urządzenie masujące. Należy jednak zaznaczyć iż dobór jego gabarytów jest tu dość ważny.