Opuchlizna penisa po intensywnej masturbacji

Witam otóż dziś rano się masturbowałem dość intensywnie tak ok godziny 8 ok godziny 12-13 gdy poszedłem do kibla i mój penis był spuchnięty w środkowej części nie mogłem ściągnąć napletka gdyż ta opuklina mi to uniemożliwia. Jest to pierwszy dzień. Mam 20 lat. Co mam z tym zrobić? czekać czy zgłosić się do Urologa? Informuje że to mnie nie boli, nie puchnie dalej ma taki sam kolor jak zawsze miał penis i nie mam problemów z oddawaniem moczu. pomocy!
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

Do urologa i to szybko,-proponuje zglosic sie do szpitala doszo u pana do powstania tzw zlupka jezlin nieda sie zsuanac napletak to trzeba to bedzie zrobic opracyjnie -naciac skore, ,zbyt dlugo utzrymujacy,sie obrzek moze spowodwac martwice ,i problem z oddanie moczu

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty