Opuchlizna stopy po dłuższym chodzeniu

Witam, tydzień temu musizałam więcej chodzic pieszo, dość szybkim tempem. Po paru dniach na stopie nad palcami pojawiła sie opuchlizna. Było mi ciężko chodzić, szczególnie jak stopa musiała zaginac sie przy palcach. Chodziłam utykając na ta noge , do tego nie raz dochodziły kurcze w łydce . Smarowałam Altacet'em jedak dzis mam juz opuchnietą cała stopę i nie moge na niej stanąć. Co to może byc i czym moge to wyleczyć.

Małgorzata Panek

Należałoby wykluczyć złamanie związane z przeciążeniem. Bez zbadania stopy nie można stwierdzić czy to przeciążenie, stłuczenie czy złamanie. Proszę udać się do ortopedy.
Pozdrawiam