Opuchnięcie rąk i łydek przy pracy fizycznej

Dobry wieczor. Mam na imie Emanuela i mam 25lat.Od kilkunastu dni przynzmeczeniu fizycznym dokucza mi straszne puchnieci ciala zwlaszcza lydki i cale rece,donie mi tak puchna ze nie jestem w stanie zlozyc w piesc..mam nietypowa prace bo pracuje po8 godz dziennie 5dni w tyg i stoje non stop i pakuje owoce,co to mze byc?czy musze isc z tym do lekarza?jak sobie z tym radzic..czuje sie wtedy taka ciezka..a na weekendzie wraca wszystko do normy..prosze o jakas porade..pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani zgłasza mogą mieć związek z niewydolnością krążenia - opuchlizna na kończynach dolnych a także alergią na np składnik np oprysku owoców, na które skóra dłoni reaguje w taki właśnie sposób.