Opuchnięta i sina stopa po złamaniu kości strzałkowej

Miesiąc temu zlamalem kość strzalkowa. Założono mi gips po udo. Po zdjęciu założono orteze na staw skokowy. Po tygodniu noszenia zauważyłem że cala kostkai stopa sa mocno opuchnieta i sina. Czy to normalne czy też mogło się coś stać? Kość jest całkowicie zrosnieta. Boję się że mogła jakoś poważnie uszkodzić naczynia krwionośne w okolicy kostki. Za ile opuchlizna zejdzie i czy mogę zaczynac stawać na tą nogę jeśli już minęło 10 dni i łącznie 5 tygodni po złamaniu?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Gdyby te dolegliwości nie minęły to radziłbym skonsultować się z ortopedą.