Opuchnięte kostki u stóp oraz dolnej powieki

Proszę o poradę : codziennie mam opuchnięte kostki u stóp, oraz jedną dolną powiekę w prawym oku. Proszę o diagnozę :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Diagnoza tylko po opisie to bardzo nieprofesjonalne podejście do sprawy. Warto jednak zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego by wykonac podstawowe badania. Możliwym powodem są wahania hormonalne i zatrzymanie wody w organizmie.