Opuchnięte oczy i swędząca skóra a przeziębienie

Witam, dziś rano obudziłam się z opuchniętymi oczami, bardzo swędząca skóra zwłaszcza pod kolanami i na przedramieniach ze śladami czerwonych śladów. Od ok. 3 tyg jestem przeziebiona , lecze się zachowawczo , kaszel suchy , gorączka i ból głowy tj. theraflu przy tym mam dużo stresu ojciec był w tym czasie szpitalu ciężki stan.

Witam. Objawy mogą sugerować reakcję alergiczną. Proszę się zastanowić czy nie miała pani kontaktu z jakąś nową substancją - środek do prania/kąpieli, nowa pościel, nietypowa potrawa? Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu doby proponuję wizytę u lekarza który obejrzy zmiany