Opuchnięte oczy po zażyciu maści z witaminą A

Użyłam pod oczy maści z witamina A na noc. Rano wstałam z bardzo spuchnietymi oczami. Od tamtej pory czyli od jakiś 2 tygodni mam worki pod oczami, a rano oczy są opuchnięte. Co z tym robić?

Szanowna Pani, niekoniecznie wiązałbym obrzęk powiek z zastosowanym kremem, proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu

Dzień dobry, opisane objawy mogą wskazywać na reakcję alergiczną na zastosowaną maść. Powinna Pani zaprzestać stosowania preparatu a także skonsultować się z lekarzem. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.