Opuchnięte sutki po ginekomastii

Witam.Mam 19 lat i we wrzesniu byłem na operacji w celu usunięcia ginekomasti.Moj problem polega na tym ze nadal mam opuchniete sutki mimo wycięcia gruczołu w piersiach.Czy to mi zostanie ? Czytałem iż normalnie opuchlizna znika po miesiącu.Prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obrzęk może utrzymywać się nieco dłużej niż miesiąc jednak od operacji upłynęło już znacznie więcej niż miesiąc. Wskazana jest konsultacja z lekarzem - endokrynologiem.