Organiczne zaburzenia urojeniowe u babci a zalecone leczenie

Witam Moja Babcia wiek 80 lat leczy się od kilku lat psychiatrycznie .Rozpoznanie Organiczne zaburzenia urojeniowe F06.2, Otępienie BNO (F03).Czy dawka 7 tabletek hydroxzyzyny na noc ( 25 mg) 3 tabletki Trittico 150 mg ,plus 4 tabletki Ketrel 25 mg .Wszystkie tabletki Babcia ma zalecone do przyjęcia przed snem .?Proszę o odpowiedź.

Nie mogę wypowiadać się na temat leków zaleconych przez innego lekarza nie znając pacjentki.
Dawki rzeczywiście są wysokie. Niemniej jeśli leki były wprowadzane stopniowo, powoli w ciągu długiego czasu mogą być akceptowalne. Natomiast nie należy takich dawek podać nagle - nie sądzę jednak by tak się stało.