Orgazm partnerów w jednym czasie a zapłodnienie

Witam.Chialabym si dowiedzieć kiedy w tym miesiacu mam dni płodne gdy miesiaczke miałam 10 października a ma regularnie i czy żeby doszło do zaplodnienia musimy przezyc orgazm w tym samym czasie pytam bo dużo slyszalam na ten temat ze może być to możliwe,prosze o szybko odpowiedz,pozdrawim i dziekuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby doszło do zapłodnienia nie musi w takcie stosunku dojść do osiągnięcia orgazmu. Szczególnie dotyczy to kobiety. Najczęściej orgazm mężczyzny wiąże się z wytryskiem i na odwrót. Jeżeli ma Pani regularne cykle 28dniowe dni płodne w tym miesiącu przypadają na okres pomiędzy 12-17 października.