Oskarżanie o zdradę po powrocie z zagranicy

relacja z partnerem po powrocie z zagranicy caly koszmar zaczal sie1,5roku temu i trwa do dzis.mateusz twierdzi ze zdradzilam go z jego bratem.co jest absurdem.nigdy nie pomyslalam zeby go zdradzic.powiedzialam o tym nawet jego rodzicom i bratu i nawet oni mu nie potrafia przegadac.nie potrafie juz mu wytlumaczyc ze to nieprawda.znikal na cala noc rano przychodzil nacpany i mnie ponizal o najgorszych bo go zdradzam..przez jego podejrzenia rozsypuje sie moja rodzina.jak z tym zyc?

Trudna sytuacja w relacji z partnerem, którą Pani opisuje trwa dość długo, bo półtora roku. Nie wspomina Pani jak układały się wasze relacje wcześniej, przed wyjazdem za granicę. Jeśli zależy Pani na utrzymaniu tego związku, to wskazana byłaby terapia dla par. Proszę jednak zauważyć, że jest Pani w związku z osobą, która Panią poniża, prawdopodobnie nadużywa narkotyków. W związku z tym z pewnością doświadcza pani wielu trudnych emocji i sytuacji. Proszę poszukać dla siebie wsparcia w Poradni Zdrowia Psychicznego. Pomoc może Pani uzyskać również Centrum Interwencji Kryzysowej lub Centrum Pomocy Rodzinie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Malwina Huńczak

Dzień dobry, w tym miejscu mogę pani jedynie zalecić podjęcie psychoterapii dla par, na której stwierdzicie państwo co dalej z waszym związkiem. Być może pomocna okaże się terapia indywidualna pani partnera jednak o tym najlepiej zdecydować po wspólnej konsultacji u terapeuty par. Pozdrawiam.