Oskarżenia ze strony partnerki

Moja partnerka od zawsze oskarżała mnie o zdrady, zaczeło mnie to męczyć bo już nie mam siły jej tłumaczyć że jestem nie winny, to teraz stwierdziła że biorę na pewno narkotyki. Nie mam już siły, co robić?

Dzień dobry,

Może wspólne podjęcie psychoterapii pary/małżeńskiej będzie dobrym krokiem w Państwa przypadku ? A jeżeli taki terapeuta stwierdzi, że któreś z Państwa potrzebuje również leczenia indywidualnego, to o tym poinformuje.
Taka forma pomocy bardziej dostępna jest w ofercie prywatnej niż na NFZ.

Dzień dobry!

Warto wspólnie wybrać się z partnerką do psychologa, aby przedyskutować sytuację w neutralnej atmosferze przy obiektywnym słuchaczu. Być może to pozwoli Państwo odkryć, gdzie leżą źródła problemu, na ile wzajemne zarzuty mają racjonalne podstawy itp.

Pozdrawiam!