Osłabienia bez konkretnego powodu

bardzo czesto mam tak ze robi mi sie slabo bez zadnego powodu mialam robione 3 razy eeg zapis byl kazdegfo razu coraz gorszy ale lekarka powiedziala ze widocznie taki moj urok bylam u kardiolog mowi ze mam mala niedomzkalnosc zastawki mitralnej ale nie zbyt duza zeby to lecyzc wiec skoro nikt nic nie widzi to jak mam zyc z tymi oslabnieciami

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe, że jest to związane z wadą w sercu. Proponuję jednak wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi.