Osłabienie a powrót depresji

Witam,od kilku tygodni czuję się strasznie osłabiona.Bardzo szybko się męczę,często kręci mi się w głowie,leci krew z nosa,jest słabo.Od 2miesięcy pracujemy również w soboty,czasami z popołudnia na rano,więc to jeszcze bardziej wykańcza.Praca jest ostatnio stresujaca,czasami przestaje logicznie myśleć.Czuję się tak jakby wracała depresja,jednak fizycznie czuję się o wiele gorzej niż psychicznie.Po prostu wszystko mnie męczy.Czasami boję się że zemdleje.Mam dość ciężka pracę fizyczną.nie mam sił.

Proszę skorzystać w pierwszej kolejności z porady Lekarza Rodzinnego oraz diagnostyki w kierunku somatycznych powodów takiego samopoczucia. Oczywiście depresja również związana jest z odczuwaniem zmęczenia, osłabienie. W tym jednak wypadku należy zacząć od sprawdzenia podstawowych wskaźników zdrowia.