Osłabienie, ataki paniki, arytmia, utrata kondycji fizycznej

Witam, Od kilku miesiecy jestem bardzo oslabiona, mam ataki panik ale co najbardziej mnie niepokoi to arytmia, stracilam kondycje fizyczna. Podczas nawet niewielkiego wysilku mam kolatanie serca, jednorazowy silny skurcz, czy jest to niebezpieczne dla zycia? czy moge bez obaw zaczac stopniowy wysilek zeby podniesc moja forme? I ostatnie pytanie, czy z powodu stresu moze pojawic sie arytmia nawet spowodowana wysilkiem? Chcialabym zaczac stopniowo cwiczyc jednak boje sie, ze to niebezpieczne.

Dzień dobry,
Od czego się zaczęło to osłabienie? I skad Pani wie, że ma Pani ataki paniki? Czy została Pani zdiagnozowana? Dobrze by było, aby skonsultowała się Pani z lekarzem, aby wyjaśnic te objawy, bo bardzo trudno to ustalić bez usłyszenia całej historii.

Pozdrawiam,
Dominika Farley,
www.tpbkrakow.com

Proszę wyjaśnić dolegliwości u lekarza pierwszego kontaktu. Jeśli badania nie wykażą przyczyny medycznej Pani objawów, to proszę pójść na konsultację do psychoterapeuty. Stres, lęk ma wiele twarzy. Często nasze ciało mówi nam o tym, że coś nie działa w naszym życiu psychicznym jak trzeba, należy tylko te sygnały właściwie rozpoznać.