Osłabienie, ból różnych części ciała i szum w głowie u 39-latka

witam mam wielki problem od pewnego czasu czuje sie coraz gozej pojawiaja sie przeroozne objawy jestem bardzo slaby bola mnie lokcie kolana biodra barki mam czeste bule glowy i kosci,bule zeber, piszczeli,rak klucia w klatce piersiowej wielki szym w glowie po wypruznieniu jestem bardzo slaby wrecz dochodzi do omdlen mam wrazenie jak bym mial zanik miesni przy jakim kolwiek wysilku robie sie bardzo slaby pojawiaja sie bule glowy dziekuje za porade pawel

za mało danych.Te objawy mogą mieć najprzeróżniejsze przyczyny- błędy żywieniowe,stan zapalny w przewodzie pokarmowym, zaburzenia elektrolitowe i wiele innych- wskazana wizyta lekarska, podstawowe badania analityczne krwi oraz w razie konieczności następne już ukierunkowane na diagnostykę konkretnych schorzeń