Osłabienie, bóle głowy, zawroty

Cześć mam 26 lat odczuwam osłabienie bóle głowy z w ok czoła zawroty głowy skoki temperatury ciała raz 34 raz 36 a raz 38 stopni C.Do tego niskie ciśnienie 80 na 40 lub niewiele wyższe kawa nie pomaga mam ciągle zimne stopy i dłonie nawet podczas upałów i bóle nóg nawet rano.Gdzie mam się udać i co robić dalej pozdrawiam

Zdecydowanie -przy podanym wywiadzie proszę udać się do lekarza rodzinnego.
On po zbadaniu i dokładnym wywiadzie zdecyduje o dalszej diagnostyce.
Nie wykluczam podłoża emocjonalnego zaburzeń..Ale badanie musi się odbyć.
Pozdrawiam