Osłabienie, brak koncentracji a poziom cukru

Od pewnego czasu doświadczam coraz silniejszych napadów osłabienia, braku koncentracji, stanów przedomdleniowych; wszystko wydaje się być jak za mgłą, mam ciężką głowę. Biorę leki na tachykardię, ale moje ciśnienie jest niskie, ponadto cukier na czczo wynosi około 89 mg, ale już w trakcie dnia glukometr pokazuje wartość "Lo", czyli za niską, czasem 64, do 88. Zrobiłam badania na anemię i mam niską wartość b12 oraz ferrytynę 16 przy normie rozpoczynającej się od 13. Co może się dziać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego który zbierze te informacje, badania i zbadana Panią i po tym określi dalsze postępowanie.

Witam.

Podane informacje nie są wystarczające do udzielenia odpowiedzi. Proszę udać się do lekarza celem zebrania szczegółowego wywiadu. Problem może bowiem leżeć nie tylko w biochemii organizmu, ale i diecie.

Pozdrawiam