Osłabienie, drętwienie rąk i szczęki a nadciągnięcie mięśnia trójgłowego

Witam. Mój partner od dwóch tygodni zmaga się z dziwnymi objawami: początkowo: ból pod pachami, ale nie wie czy skóry czy w środku, ustępuje i zanika, to bardziej dyskomfort nie ból. (nie ma powiększonych węzłów). Niedawno: osłabienie, bóle głowy, gardła, drętwienie rąk, uczucie braku siły w rękach, dwa razy lekkie drętwienie szczęki. Dodam, że podnosił hantle. Lekarz pierwszego kontaktu stwierdził, że MOŻĘ naciągnął mięsień trójgłowy, a reszta z nerwów, ma brać witaminy na przeziębienie...

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proponuję, aby partner skonsultował się z lekarzem neurologiem, który oceni czy podłożem tych objawów są zaburzenia nerwów obwodowych, do których mogło dojść w przypadku urazu bądź przeciążenia.