Osłabienie i ciągłe zmęczenie a ukryta nerwica

Mam 37 lat, od dłuższego czasu mam złe samopoczucie, tzn mam uczucie zmęczenia, słabe nogi ogólnie tak jak bym pracowała w "kamieniołomach", a pracę mam lekką, wyniki mam już zrobione na wszystko i wszystkie są w normie. Czuję się cały czas taka osłabiona i zmęczona, czasami duszno mi, . Czy może to być jakaś ukryta nerwica

Dzień dobry,

DIagnozowanie Pani objawów może mieć miejsce wyłącznie w kontakcie osobistym ze specjalistą. Stąd najlepiej jak uda się Pani na konsultację do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty - np.: w Poradni Leczenia Nerwic, prywatnie.

Witam. Jeżeli wyniki badań somatycznych są w normie, ale lekarze nie znajdują przyczyny fizjologicznej Pani samopoczucia - to warto zgłosić się na konsultację do psychiatry. Gdyby psychiatra rozpoznał u Pani depresję lub nerwicę - to warto pomyśleć o podjęciu psychoterapii. Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza