Osłabienie i drętwienie rąk po obudzeniu się

Gdy wstaje rano, mam bardzo slabe rece. Niewazne ile godzin spalam, to nie ma wplywu. Zdarzalo sie, ze wstawalam rano albo w nocy zeby sie czegos napic i szklanka czy karton z sokiem wypadaly mi z rak. Nie moge zacisnac dloni w piesc rano. Czasami mam zdretwiale cale rece, ale to akurat rzadko sie zdarza, bardziej chodzi o to, ze po prostu sa takie slabe. Czym to moze byc spowodowane?

Bez badania neurologicznego oraz oczywiście badań podstawowych krwi i ewentualnie dalszych diagnostycznych nie da się odpowiedzieć na to pytanie, pozdrawiam.