Osłabienie i kłopoty z oddychaniem po znieczuleniu kręgosłupa

Witam.Tydzień temu miałam znieczulenie do kręgosłupa (żylaki)Dziś mam straszne osłabienie i ķłopoty z oddychaniem.Anestezjolog znieczulał mnie 15min i miał trudność wbić sie w kręgosłup.Czy może to być powikłanie?Dodam,ze wyladowałam w szpitalu podejrzana o zatorowość płucną.Badania nic nie wykazały.

Małgorzata Panek

Trudności z oddychaniem mogą być związane z zatorowością płucną.
Proszę zgłosić się do lekarza internisty.
Pozdrawiam